Speciální projekty na míru

UMÍME SE VÁM PŘIZPŮSOBIT

Speciální projekty na míru

Jsme schopni vytvořit projekty na míru podle Vašich potřeb

SHERLOG RADIO

SHERLOG RADIO

SHERLOG RADIO

KOMUNIKACNÍ PLATFORMASMART GRID/AMI

Řešení SHERLOG Radio, je oveřená a spolehlivá komunikační platforma, umožnující energetickým podnikům vysoce efektivní inteligentní meření a řízení spotřeby. 

Platforma je vhodná pro všechny oblasti chytrých sítí od distribuce (SmartGrid, AMI, Load Management) až po koncového spotřebitele (G.Hn).

SHERLOG ATM

SHERLOG ATM

SHERLOG ATM

Zabezpečení bankomatů funguje na principu kombinace více technologií – rádiového systému SHERLOG Security, který zajištuje lokalizaci a přenos poplachové zprávy přes naší vlastní NEZARUŠITELNOU radiovou sít, dále pak technologii na principu GNSS/GSM s rozšířením o poplachové seismické čidlo. 

Navržený systém poskytuje nezávisle na sobě několik informací o poloze sledovaného objektu – GNSS pozici, polohu dle GSM sítě a polohu získanou z vlastní rádiové sítě SHERLOG.

Koncepce využití rádiové jednotky SHERLOG v kombinaci s GPS/GSM/GPRS, záložních zdrojů a komunikačních prvků s napojením na centrální dispečink operačního centra je v České republice naprosto unikátní.

Monitorování zásilek

Monitorování zásilek

Monitorování zásilek

Jednotka pro monitorování zásilek je vybavena GPS a GSM modulem pro komunikaci a určení polohy. Díky vestavěnému akcelerometru umožnuje sledovat veškeré pohyby, otřesy či vibrace zásilky. 

Jednotka je vytvořena tak, aby ji bylo možné vložit do klasické poštovní obálky (220 x 110 mm), váží cca 90 gramů a díky ohebnému provedení projde klasickým třídícím systémem SIEMENS používaným vetšinou evropských pošt a doručovacích firem.

Monitorování poštovních schránek

Monitorování poštovních schránek

Monitorování poštovních schránek

Monitoring schránek SHERLOG NG umožňuje provozovateli sledovat operace dle nastavených pravidel. Z mapy a dat lze vyčíst informace o aktuálním stavu jednotlivých schránek, konkrétně je sledován obsah, manipulace s vkladovým otvorem, při výběru počet vložení zásilek a stav baterie. Systém při prvnotním otevření vkladového otvoru signalizuje vhození dopisu do schránky a odemčení.

Sledování kontejnerů

Sledování kontejnerů

Sledování kontejnerů

Zabezpečovací jednotka je sledovací zařízení s připojením na GNSS a GSM, které je schopno shromažďovat souřadnice zařízení a přenášet je prostřednictvím sítě GSM na server. Jednotka obsahuje senzory světla, hluku a odpojovací čidla. Díky tomu upozorňuje na otevření kontejneru, neoprávněné sejmutí jednotky i pohyb kontejneru.

pro sledování je k dispozici přehledná webová i mobilní aplikace pro zobrazování trasy i aktuální polohy jednotky.

Univerzální sledovací jednotka

Univerzální sledovací jednotka

Univerzální sledovací jednotka

Jednotka je určena k monitoringu majetku jako jsou kontejnery, elektrocentrály, kompresory nebo předměty vysoké hodnoty. Je vhodná pro uživatele, kteří chtějí znát polohu monitorovaného předmětu, ale není nutné mít záznam o celé trase. Případně se jedná o monitoring předmětu, které jsou umístěny na jednom místě a monitorování se spustí v případě neoprávněného přesunu.

Sledování a jednoduchá správa pomocí webové i mobilní aplikace. Lze nastavit zasílání SMS při pohybu monitorovaného předmětu.

Univerzální komunikační jednotka

Univerzální komunikační jednotka

Univerzální komunikační jednotka

Součástí každého systému zabezpečení je infrastruktura, kterou tvoří čidla, pulty centrální ochrany (PCO), centrální dispečink, přenosové cesty a další soucásti. Právě přenosové cesty jsou kritickou částí infrastruktury a současně jsou nejzranitelnejším místem celého systému zabezpečení, a to z důvodu možného výpadku, rušení, odposlouchávání, případně vnucování falešných poplachů.

Zejména tyto faktory snižují nedůvěryhodnost a nespolehlivost celého systému zabezpečení chráněných objektů.

Univerzální komunikační jednotka SHERLOG umožňuje rozšířit komunikační cesty poplachu z chráněných objektů na dispečink o neveřejnou, spolehlivou, nezarušitelnou a vysoce dostupnou rádiovou cestu, s vysokou mírou pokrytí a zabezpečení na území ČR. 

Rádiová komunikační jednotka významně zvyšuje spolehlivost zabezpečeného přenosu poplachu z chráněných objektů na dispečink, čímž zásadně roste důvěryhodnost relevantních dat pro vyhodnocení incidentu.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Máte zájem o realizaci projektu na míru?
Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře a my se Vám, co nejdříve ozveme.

×