Speciální projekty na míru

UMÍME SE VÁM PŘIZPŮSOBIT

Speciální projekty na míru

Jsme schopni vytvořit projekty na míru podle Vašich potřeb
SHERLOG ATM

Zabezpečení bankomatů funguje na principu kombinace více technologií – rádiového systému SHERLOG Security, který zajištuje lokalizaci a přenos poplachové zprávy přes naší vlastní NEZARUŠITELNOU radiovou sít, dále pak technologii na principu GNSS/GSM s rozšířením o poplachové seismické čidlo. 

Navržený systém poskytuje nezávisle na sobě několik informací o poloze sledovaného objektu – GNSS pozici, polohu dle GSM sítě a polohu získanou z vlastní rádiové sítě SHERLOG.

Koncepce využití rádiové jednotky SHERLOG v kombinaci s GPS/GSM/GPRS, záložních zdrojů a komunikačních prvků s napojením na centrální dispečink operačního centra je v České republice naprosto unikátní.

SHERLOG ATM
SHERLOG RADIO

KOMUNIKACNÍ PLATFORMASMART GRID/AMI

Řešení SHERLOG Radio, je oveřená a spolehlivá komunikační platforma, umožnující energetickým podnikům vysoce efektivní inteligentní meření a řízení spotřeby. 

Platforma je vhodná pro všechny oblasti chytrých sítí od distribuce (SmartGrid, AMI, Load Management) až po koncového spotřebitele (G.Hn).

SHERLOG RADIO
Monitorování zásilek

Jednotka pro monitorování zásilek je vybavena GPS a GSM modulem pro komunikaci a určení polohy. Díky vestavěnému akcelerometru umožnuje sledovat veškeré pohyby, otřesy či vibrace zásilky. 

Jednotka je vytvořena tak, aby ji bylo možné vložit do klasické poštovní obálky (220 x 110 mm), váží cca 90 gramů a díky ohebnému provedení projde klasickým třídícím systémem SIEMENS používaným vetšinou evropských pošt a doručovacích firem.

Monitorování zásilek

SHERLOG Kontaktní formulář

SHERLOG Kontaktní formulář

Máte zájem o realizaci projektu na míru?
Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře a my se Vám, co nejdříve ozveme.

×